Screenová roleta
Screenové rolety - Sunstop, Sunrol

  • Výhody a přednosti

    - praktická ochrana před slunečními paprsky
  • - vysoká estetická úroveň
  • - dlouhá životnost
  • - možnost elektrického ovládání
  • - TOP produkt u našich zákazníků

Screenové rolety - Sunstop, Sunrol

Známé bezpečnostní pravidlo, pouze s malou úpravou – screen rolety vám totiž umožní vidět a nebýt viděn. Moderní materiály umožní efektivně zakrýt okna tak, aby vy jste v pořádku viděli ven a dovnitř naopak nebylo takřka vidět. Díky moderním materiálům máte zabezpečen nejen stín, ale také designovou funkci a tepelnou kontrolu budovy. Připočtěte si elektrické ovládání stahování a možnost zakrýt až pětimetrová okna, máte dokonalý způsob krytí oken.

Rolety ve vodících lištách

Svislá fasádní clona Sunrol je účinnou formou stínění na okna. Tato jednoduchá a přitom velmi efektivní předokenní roleta se používá ke stínění všech typů oken. Výborně chrání před slunečním zářením a nežádoucím teplem. Pro Sunrol se standardně používá perforovaná látka, která stíní a zároveň zajišťuje částečný průhled oknem ven.

Na střešní okna

Roleta SunStop je umístěna venku před oknem a díky tomu její speciální tkanina zachytí tepelné sluneční záření dříve než pronikne přes sklo do interiéru. Roleta propustí ideální množství denního světla, ztlumý ostré paprsky. Roleta plní svoji funkci, ale díky geniální technologii umožňuje příjemný výhled ven.
Snadná údržba i obsluha.

Markýza sunroll
Markýza sunroll
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
architeck-subscribe-image
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Odebírejte ty nejžhavější novinky, sezónní akce a získejte slevy na naše produkty.