SOMFY & COLORTOP

Ovládněte celou domácnost v jediné aplikaci

Objevte kouzlo chytré domácnosti – jak si jednou zvyknete, už nikdy nebudete chtít „hloupý“ dům. Systém TaHoma®

Inteligentní domácnost
Jak to celé funguje?

Díky systému TaHoma® můžete v jediné mobilní aplikaci ovládat prakticky celý svůj domov – máte s ním pod kontrolou žaluzie a rolety, osvětlení, vytápění nebo bezpečnostní alarmy. Stačí jen nainstalovat modul, připojit ho k Wi-Fi a stáhnout si mobilní aplikaci, přes kterou pak všechno řídíte.

Systém vám navíc umožňuje vytvářet vlastní scénáře. Jakmile například odjedete autem od brány, automaticky se uzamkne garáž, vypne osvětlení a zapnou alarmy.

O nás

Přehrát video o Chytrá domácnost - SOMFY
Chytrá domácnost - roleta
Chytrá domácnost - somfy
Chytrá domácnost colortop brno

Interiérové stínění

V naší interiérové nabídce naleznete horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, stínění do střešních oken, ale i dekorativní designové kousky – Římské rolety, bambusové žaluzie, plisse a japonské posuvné stěny.

01

Exteriérové stínění

Mezi produkty našeho exteriérového sortimentu naleznete venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, pergolyscreenové rolety ale i ochranu proti hmyzu – posuvné sítě proti hmyzu, rolovací a plisse sítě proti hmyzu.

02
Věříme v technologii chytrých zařízení
Výhody a budoucnost chytré domácnosti

Venkovní žaluzie

Pracujte a vstávejte
s přirozeným světlem

Chytré venkovní žaluzie ve spolupráci se slunečním čidlem automaticky nastavují lamely do přesného úhlu po celý den. Vpustí do domu pouze tolik světla, kolik potřebujete při práci z domova a přitom se vyhnuly oslnění. Nastavte pozici lamel předokenních žaluzií pomocí ovladače do přesného úhlu, aby vpouštěly dovnitř jen vámi požadované množství slunečních paprsků!

Chytrá domácnost - somfy

Udržujte příjemnou
teplotu v interiéru

Naprogramujte své chytré rolety tak, aby reagovaly na venkovní podmínky. V létě, jakmile teploty uvnitř překročí například 25°C, se vaše rolety automaticky zavřou. Váš dům zůstane příjemně chladný a navíc ochráníte svůj nábytek, domácí zvířata a rostliny před slunečními paprsky. Oddálíte také nutnost zapnout klimatizaci. V zimě působí slunce jako doplňkový zdroj tepla. Vaše rolety se otevírají, aby vpustily sluneční paprsky a zavírají se, když slunce zapadá, aby udržovaly teplo uvnitř.

Venkovní žaluzie

Chraňte svůj dům
odkukoliv

Ať už jste na dovolené u moře nebo na horách, může to vypadat jako byste byli doma. Funkce simulace přítomnosti v domácnosti automaticky ráno otevírá vaše rolety, stejně jako každé jiné ráno. Večer se rolety zavřou a světla se rozsvítí jako obvykle. Navenek to vypadá, že tam stále jste. Váš domov zůstane v bezpečí. Náš inteligentní systém Vám umožní ovládat a kontrolovat systém odkudkoliv.

Podívejte se na práci, která za námi a našimi partnery stojí

Máte zájem o chytrou domácnost?

Neváhejte nás kontaktovat a přijít k nám na konzultaci do našeho showroomu.

architeck-subscribe-image
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Odebírejte ty nejžhavější novinky, sezónní akce a získejte slevy na naše produkty.