Roleta balkón a lodžie
Rolety na balkón a lodžie

  • Výhody a přednosti

    - praktická ochrana před slunečními paprsky
  • - dlouhá životnost
  • - jednoduché kotvení polohy háčky nebo brzdou
  • - skvělý poměr cena/výkon
  • - zachytí tepelné sluneční záření dříve než pronikne přes sklo do interiéru

Rolety na balkón a lodžie

Stínění balkonů a lodžií je nejúčinnějším způsobem, jak se v létě při pobytu v domácnosti vyhnout ostrým slunečním paprsků. Balkonové rolety se montují stejně tak na panelákové, atypické i zasklené lodžie a balkony. Běžně svým uživatelům poskytují příjemný stín a pocit soukromý. Zasklené balkony navíc chrání před přehříváním prostoru, který přímo navazuje na obytnou část.

Balkonové rolety můžeme podle použitých materiálů rozdělit na vnitřní a venkovní. Textilní rolety jsou ideálním průsvitným doplňkem, který má balkony a lodžie pouze zastínit. Venkovní rolety jsou vyrobeny z plastu nebo hliníku, takže fungují více jako zatemňovací a bezpečnostní prvek. Všechny tyto vlastnosti najdete u produktů značky Minirol, jejichž nespornou výhodou je široký výběr barevného řešení.

Vlákna jsou pro účely venkovního použití potažena PVC vrstvou, která zaručuje barevnou stálost. Screeny zastíní balkon, aniž byste ztratili kontakt s okolím a současně ho budou chránit proti hmyzu, prachu a vlivům nepříznivého počasí.

Roleta balkón a lodžie
Roleta balkón a lodžie
Roleta na balkón
Roleta balkón a lodžie
architeck-subscribe-image
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Odebírejte ty nejžhavější novinky, sezónní akce a získejte slevy na naše produkty.