Markýza dakar
Markýza Dakar

  • Výhody a přednosti

    - praktická ochrana před slunečními paprsky
  • - vysoká estetická úroveň
  • - dlouhá životnost
  • - možnost elektrického ovládání
  • - podpěra navíjecí trubky

Terasová markýza Dakar

Kazetová markýza Dakar je elegantní markýza s plnou kazetou vhodná zejména pro instalaci na velkých terasách. Speciální konstrukce konzol ramen kazetové markýzy zvedá ramena nahoru. Dochází k těsnému uzavření kazety, která dokonale chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují kazetové markýze Dakar dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka kazetové markýzy Dakar vždy rovnoměrně napnutá. Kazetová markýza Dakar spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje montáž.

Konstrukce kazetové markýzy Dakar je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021

Ovládání a potah

Ovládání ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce. 

Speciální markýzová látka, hydrofobní, stálobarevná, rozměrově stálá, odolná proti plísním. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné. V nabídce více než 60 vzorů.

Markýza dakar
Markýza dakar
architeck-subscribe-image
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Odebírejte ty nejžhavější novinky, sezónní akce a získejte slevy na naše produkty.