Moderní vzhled, estetická konstrukce, kvalitní a funkční provedení

Terasové a svislé markýzy

Venkovní markýzy se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren nebo jako balkónové markýzy. Před sluncem vás i terasu spolehlivě ochrání kazetové, otevřené a boční markýzy. Dodáváme všechny markýzy na míru. Můžete je doplnit o sluneční, větrné nebo otřesové čidlo. Čidlo vyšle signál k pohonu pro vytažení nebo zatažení látky podle aktuálního počasí a vy tak můžete v klidu opustit váš domov. Moderní vzhled, estetická konstrukce, kvalitní a funkční provedení – to vše se dnes požaduje při zastínění teras domů nebo balkónů. Námi dodávané markýzy všechny tyto požadavky splňují. Umíme zakrýt malé ale i velké plochy, vše dle požadavků a přání zákazníka.

Markýzy

Servicebox

Markýza Silver plus

Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkónů střední velikosti.

Servicebox

Markýza Australia

Markýza Australia se výborně osvědčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích.

Servicebox

Markýza Palladio

Markýza Palladio je elegantní markýza s kazetou, vhodná zejména pro instalaci na terasách. Díky použítí pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka vždy rovnoměrně napnutá.

Servicebox

Markýza Dakar

Kazetová markýza Dakar je elegantní markýza s plnou kazetou vhodná zejména pro instalaci na velkých terasách.

Servicebox

Markýza Jamaica

Markýza Jamaica se výborně osvědčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích. Je alternativou markýzy Australia, rozdílem je možnost dodání horní Al stříšky.

Servicebox

Markýza Italia

Vhodná pro umístění nad balkóny, terasy, okna. Sklopná ramena umožňují regulovat sklon markýzy dle potřeby.

Náš sortiment svislých a bočních markýz

Svislé markýzy

Moderní vzhled, estetická konstrukce, kvalitní a funkční provedení – to vše se dnes požaduje při zastínění teras domů nebo balkónů. Námi dodávané markýzy všechny tyto požadavky splňují. Umíme zakrýt malé ale i velké plochy, vše dle požadavků a přání zákazníka.

Markýzy

Servicebox

Markýza Sandra

Konstrukce je určena jak pro vnější, tak pro vnitřní použití. Vertikální markýza, která slouží převážně ke krytí balkónů, prosklených ploch, pergol, zahradních altánů, lodžií a k předělení hal a místností.

Servicebox

Markýza / Roleta Sunrol

Svislá fasádní clona Sunrol je účinnou formou stínění. Tato jednoduchá a přitom velmi efektivní předokenní roleta se používá ke stínění všeho druhu.

architeck-subscribe-image
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Odebírejte ty nejžhavější novinky, sezónní akce a získejte slevy na naše produkty.