Markýzy

Moderní vzhled, estetická konstrukce, kvalitní a funkční provedení - to vše se dnes požaduje při zastínění teras domů nebo balkónů. Námi dodávané markýzy všechny tyto požadavky splňují. Umíme zakrýt malé ale i velké plochy, vše dle požadavků a přání zákazníka.

Neváhejte se na nás obrátit při výběru vhodné markýzy pro vaši nemovitost či interiér.

Markýza FAKRO - pro fasádní a střešní okna - Novinka
Markýzy FAKRO VMZ, VML a markýzolety VMB jsou určeny do svislých konstrukcí. Markýzoleta je vybavena pohyblivou, vyklápěcí lištou. Díky tomu je po rozvinutí markýzolety umožněn přístup k vnějšímu parapetu. Instalují se na vnější stranu oken a dveří (terasových a balkónových) vyrobených z PVC, hliníku nebo dřeva. Markýzy chrání interiér před nadměrným nahříváním a také umožňují rovnoměrně rozložit intenzitu světla, čímž zvyšují pohodlí osob, které se nacházejí uvnitř místnosti. Markýzy AMZ jsou určeny pro střešní okna.

Markýza FETUNA - Novinka
Kvalitní a estetická konstrukce markýzy nachází uplatnění při stínění teras rodinných domu nebo balkonů. Díky svému velkému vyložení je vhodná i pro komerční účely při stínění restauračních zahrádek a hotelových teras.

Markýza FETUNA s navíjecím volánem - Novinka
Konstrukci markýzy tvoří konzoly, nosný profil, kloubová ramena, válec pro navíjení potahu, ovládací mechanismus a celohliníková kazeta, která je bez zadního krytu. Sklon ramen lze nastavit v rozsahu od 5° do 35°. Markýzu lze upevnit, čelně na fasádu nebo do stropu.

Markýza DROPPY - Novinka
Droppy je flexibilní systém fasádových markýz s bočním vedením a kazetou. Tento výrobek je díky své modulární konstrukci, jednoduché montáži a modernímu vzhledu předurčen ke splnění těch nejnáročnějších požadavků na ochranu před slunečním zářením.

Markýza SCREEN ZIP - Novinka
Markýza Screen Zip je stínící systém, který zároveň poskytuje účinnou ochranu před větrem a hmyzem. Své uplatnění nachází při stínění oken veřejných i obytných budov. Snižuje potřebu využívání klimatizace v letních měsících a chrání místnosti před UV zářením. Přispívá k vytváření příjemného pracovního prostředí a zvyšuje tím pracovní výkon.

Markýza VERANDA BOX - Novinka
Veranda Box je markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Nacházíuplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad nebo pergol, ale je skvělá zejména jako flexibilní terasová markýza.

Markýza JAMAICA
Markýza JAMAICA se výborně osvědčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích.

Markýza Silver Plus
Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkónů střední velikosti.

Markýza Australia
Markýza Australia se výborně osvědčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích.

Markýza Palladio 2040
Markýza Palladio je elegantní markýza s kazetou, vhodná zejména pro instalaci na terasách.

Markýza CLIMAVELUN - markýza vhodná nejen na zimní zahrady
Je konstruována pro nasazení na prosklenou plochu - vhodné ke krytí zimních zahrad, pergol, světlíků.

Markýza BOHEMIASCREEN - pro vnější i vnitřní použití
Vhodná pro zastínění nebo zatemnění místností.

Markýza SANDRA - určena jak pro vnější, tak pro vnitřní použití
Vertikální markýza, která slouží převážně ke krytí balkónů, prosklených ploch, pergol, zahradních altánů, lodžií a k předělení hal a místností.

Markýza GOLEM - horizontální markýza s kloubovými rameny
Horizontální markýza s kloubovými rameny. Svou robustní konstrukcí umožňuje zakrytí velkých ploch.

Markýza DAKAR - vhodná zejména pro zatemnění velkých teras
Kazetová markýza Dakar je elegantní markýza s plnou kazetou vhodná zejména pro instalaci na velkých terasách.

Kontaktní informace

COLORTOP s.r.o
Podstránská 1198/14
Brno-Slatina 627 00
Tel. +420 777 219 920
Tel. +420 608 219 920
IČ: 277 31 758
vlastihrad@volny.cz, www.colortop.cz

Vzorkovna (Brno)
Pondělí - Pátek: 8.00 - 16.00 (jiný termín dle domluvy)

Pobočka - pro oblast Znojmo
mobil: 608 219 920,

Pobočka - Břeclav - Mikulov - p. Hradský, tel.: 608 219 920
Pobočka - Vyškov a okolí - p. Struška, tel.: 603 269 910

Kontaktní formulář